Tilbake til alle rapporter

Gatelys ved Steindalsvegen 8 blinker på og av

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 20:06, søn. 23 oktober 2022

Sendt til Sel og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Kanskje dårlig kontakt. Lyset kommer og går

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Hei. Det er sendt bestilling på arbeidet med gatelys.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Tommy Sletten 14:10, tir. 25 oktober 2022

  • Gatelyset er ikke fiksa.

    State changed to: Åpen

    Publisert anonymt 17:48, ons. 23 november 2022
    Still open, via questionnaire

  • Fortsatt ikke i orden

    Publisert anonymt 22:21, ons. 21 desember 2022
    Still open, via questionnaire

  • Kontaktet rammeavtale entrepenør om dette. Dette ble ikke prioritert før jul da det var mange akutte ting vi måtte få sett på.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 14:08, onsdag 4 januar 2023

  • Kontaktet rammeavtale entrepenør om dette. Dette ble ikke prioritert før jul da det var mange akutte ting vi måtte få sett på.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 14:08, onsdag 4 januar 2023

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?