Tilbake til alle rapporter

Problemer med overflatevann som renner ut i krysset. Dette vil skape "skøytebane" når kulda kommer.

Publisert av desktop anonymt 07:13, man. 7 november 2022

Sendt til Svelvik og Vestfold 2 minutter senere

Problemer med overflatevann som renner ut i krysset. Dette vil skape "skøytebane" når kulda kommer. På grunn av pågående asfaltarbeid i byggefeltet vil dette trolig være raskt å få fikset før man legger det siste laget med asfalt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Det er blitt lagt ny asfalt.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 10:44, man. 5 desember 2022

  • Det er blitt lagt ny asfalt.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 14:58, man. 5 desember 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?