Tilbake til alle rapporter

Manglende asfaltering etter arbeide på gangvei.

Rapportert av desktop i kategorien Gater/Veier anonymt 18:39, ons. 9 november 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Sunndal mindre enn et minutt senere

I sommer ble gangveien mellom Drivavegen 25 og 27 gravd opp og midlertid erstattet av en provisorisk bro. Da arbeidet var ferdig ble gangveien fylt opp med grus. I ettertid har det foregått mye asfaltering på Sunndalsøra. Imidlertid har denne plassen ikke blitt reasfaltert. Stedet er merket med rød firkant. Asfaltering må skje snarest.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Arbeidet er påbegynt, asfaltkanten er fikset og det er planert. Men asfalt er det enda ikke kommet, de tar det sikkert sammen med en annen asfalteringsjobb.

    Publisert anonymt 19:31, ons. 7 desember 2022
    Still open, via questionnaire

  • Regner med at asfalteringen er blitt avglemt av den ansvarlige i kommunen. Dette påstår jeg i og med at «grunnarbeidet» ble gjort samtidig med veiarbeidet i Hagavegen. Da regnet jeg med at denne minijobben ble glemt. Det ble asfaltert i Hagavegen og det er forståelig da denne er en hovedvei til flere av våre skoler. Jeg ønsker å få svar på hvorfor denne lille biten ikke ble asfaltert.

    Publisert anonymt 19:58, onsdag 4 januar 2023
    Still open, via questionnaire

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?