Tilbake til alle rapporter

Fortau dårlig

Rapportert av desktop i kategorien Buss- og togstopp anonymt 10:35, tor. 10 november 2022

Sendt til Stord 5 minutter senere

Fortau tilknyttet busstopp i svært dårlig forfatning.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Fylkeskommunens ansvar

    Publisert anonymt 13:11, tor. 8 desember 2022
    Still open, via questionnaire

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?