Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 17:44, lør. 12 november 2022

Sendt til Dønna og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Mørke gatelys

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Det var et kabelbrudd. Dette er reparert nå.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 07:49, onsdag 11 januar 2023

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?