Tilbake til alle rapporter

Lyktestolpe uten lampe,

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 22:15, lør. 12 november 2022

Sendt til Bremanger og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Er ikke lampe i strømstolpen. Her er bussholdeplassen for barneskolebarn. Helt svart nå på vintertid og lite oversiktlig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?