Tilbake til alle rapporter

Dårlig asfalt

Rapportert av mobile i kategorien Gater/Veier anonymt 12:41, tor. 17 november 2022

Sendt til Hadsel og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

Dårlig asfalt, må svinge unna hver gang man kjører

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?