Tilbake til alle rapporter

Mørkt Gatelys

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 17:23, tor. 17 november 2022

Sendt til Kristiansund og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Mørkt Gatelys

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Gatelys, nr 1797 mangler fortsatt lys, og nå skal område brukes til kjørevei i for adkomst til Gomabanen, i forbindelse arbeid på Brannstasjon tomta. Har meldt dette flere ganger nå, og venter at det blir fikset snart.

    Publisert anonymt 12:29, tir. 6 desember 2022

  • Gatelys nr 1797 er fortsatt mørk, pluss alle lysene i Gomagata øst for Nordsunbrua. :-(

    Publisert anonymt 21:33, tor. 15 desember 2022
    Still open, via questionnaire

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?