Tilbake til alle rapporter

Gatelys defekt/lyser ikke/ gåen lyspære.

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 08:24, onsdag 23 november 2022

Sendt til Levanger og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Gatelyset her har vært mørkt over lengre tid. Hender også at hele gata (Åsvegen) er mørklagt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?