Tilbake til alle rapporter

Offentlig søppelkasse

Rapportert av mobile i kategorien Forsøpling anonymt 00:32, fredag 25 november 2022

Sendt til Stange 2 minutter senere

Ønske om offentlig søppelkasse ved HIAS busstopp Sandvika i Ottestad. Det ligger noe søppel rundt forbi og kunne vært fint å få satt opp en søppelkasse her til de som måtte vente på buss…

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?