Tilbake til alle rapporter

Lys borte ved hoppbakken ved Ingeberg

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 16:33, søn. 27 november 2022

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Lyset fungerer i gaten, men er borte både nede ved lekeplassen og oppe ved hoppbakken. Har vært sånn lengre periode

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 18:56, søn. 25 desember 2022

  • Still open, via questionnaire, 18:03, mandag 23 januar 2023

  • Hei, det har vært problemer med elektroniske styre enheten i skapet. Dette er nå utbedret.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Otera Traftec AS 09:56, torsdag 2 februar 2023

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?