Tilbake til alle rapporter

Mørke gatelys

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 08:52, man. 28 november 2022

Sendt til Dønna og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

Det er mørke gatelys på strekningen Dønnesveien 1-31.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 10:47, mandag 2 januar 2023

  • Gatelysene repareres fortløpende der det er enkelt å reparere. Når det kreves større tiltak og investeringer så blir det tatt som en del av veilysprogrammet 2022-2025.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 08:04, onsdag 11 januar 2023

  • I dag ble det lys :)

    Publisert anonymt 19:10, mandag

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?