Tilbake til alle rapporter

Blinkende gatelykt

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys av Karl-Magnus Forland 00:19, søn. 18 desember 2022

Sendt til Skien og Statens vegvesen region sør mindre enn et minutt senere

Gatelys blinker

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Hele gata bør byttes til LED

    Sendt inn av Karl-Magnus Forland 00:59, søndag 15 januar 2023

  • Hele gata bør byttes til LED

    Sendt inn av Karl-Magnus Forland 00:59, søndag 15 januar 2023
    Still open, via questionnaire

  • Veldig dårlig respons 2 måneder med blinkede lampe er dor dårlig. Fiks gata mi! Bytt til led med dimm

    Sendt inn av Karl-Magnus Forland 20:45, søndag 12 februar 2023
    Still open, via questionnaire

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?