Tilbake til alle rapporter

Tre sperrer gangveien

Rapportert av mobile i kategorien Fortau/gangstier anonymt 11:27, tir. 27 desember 2022

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Et tre har falt ned over gangvei. Sperre hele gangvei

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Tok lang tid å løse

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 12:23, tirsdag 24 januar 2023

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?