Tilbake til alle rapporter

Mørke lykter

Rapportert i kategorien Gatelys av Christian Eger 22:01, tor. 20 oktober 2011

Sendt til Nannestad og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Tulipanvegen har flere mørke lykter.

(vegen mangler forøvrig på dette kartet????, den har eksistert siden tidlig på 70 tallet)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?