Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 20:49, mandag 9 januar 2023

Sendt til Statens vegvesen region sør og Vennesla 1 minutt senere

Gatelys virker ikke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Lys er fikset

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 20:32, søndag 15 januar 2023

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?