Tilbake til alle rapporter

Deformering av veiskulder leder vann inn på tomt

Rapportert av mobile i kategorien Hull i vei anonymt 09:04, onsdag 11 januar 2023

Sendt til Bremanger og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Veiskulder er deformert slik at nedbør renner inn over min tomt og danner "elv" langst mur så fører med seg grus og strøsand til mitt avløp. Detter har et stort potensial ved frost til og sprenge ut min mur, samt og tette min kum der vann igjen renner i grunnmur.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 10:24, onsdag 8 februar 2023

  • Still open, via questionnaire, 16:04, onsdag 8 mars 2023

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?