Tilbake til alle rapporter

Fortau langs Østensjøveien islagt / utrolig dårlig måkt / dårlig skrapet - nesten umulig å gå på uten å falle eller skli ut i veibanen.

Rapportert av desktop i kategorien Fortau/gangstier anonymt 10:02, torsdag 12 januar 2023

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Skolevei og hovedfortau gjennom hele bydelen er så dårlig måkt og nå skrapet at man lett faller og sklir ut i veibanen. Smeltevann fra isen gjør det umulig å gå uten stor risk for fall. Trenger ordentlig skraping og grus/salt! Gjelder langs hele veien, forbi Østensjø skole og ned til Bryn!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Her har de tatt grep! Store maskiner kom i flokk og skrapet vekk haugene med is helt ned til Bryn. Og vedlikeholdet er holdt med måking / strøing i uken fremover. Svært bra! Takk.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 14:56, onsdag 25 januar 2023

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?