Tilbake til alle rapporter

Fare for liv og helse

Rapportert av desktop i kategorien Snøbrøyting anonymt 10:26, tirsdag 17 januar 2023

Sendt til Kongsberg og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Det kastes snø ned på undergangen når det brøytes på Riksvei 40. Her går og sykler det folk. Hva hvis det er noen som er under der med en barnevogn når snøen kastes ned? Hvem sitter med ansvaret hvis barnet blir skadet? Hvorfor er det ikke satt opp vegger, slik som det er for jernbanesporet? Her må det gjøres sikkerhetstiltak!

I tillegg tar det alt for lang tid før snøen som er kastet ned blir fjernet, så vi som sykler eller går må tråkke oss over denne mengden med snø - nå er det mye der!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?