Tilbake til alle rapporter

Behov for skraping av is

Rapportert av desktop i kategorien Snøbrøyting anonymt 11:53, tirsdag 17 januar 2023

Sendt til Stange og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Manglende brøyting har nok en gang ført til at krysset mellom Kirkevegen og Dr.Thorshaugs veg er ufremkommelig. Det er store huller og isvuller som gjør det vanskelig for en vanlig personbil å komme frem. Stor fare for materielle skader.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 12:23, tirsdag 14 februar 2023

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?