Tilbake til alle rapporter

Liten svært bratt snipp av gangvei blir fremdeles ikke brøytet eller strødd

Rapportert av desktop i kategorien Snøbrøyting anonymt 10:46, tirsdag 24 januar 2023

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Det ble varslet om at gangveien nederst i Dicks vei ikke ble brøytet eller strødd, det er fikset til alles tilfredshet, takk for det! Men det står igjen en liten, bratt bakkestump som fremdeles ingen tar seg av. Denne er farlig slik den nå er. Sporene viser at den brukes av mange.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?