Tilbake til alle rapporter

GateLysa er slokt i denna veien 27.januar 2023

Rapportert av desktop i kategorien Gatelys anonymt 23:15, fredag 27 januar 2023

Sendt til Grue og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Mørke GateLys

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Elektriker er bestilt

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 08:40, torsdag 2 februar 2023

  • Hei igjen. Er gatelys i denne veien på en egen 'kurs' ettersom det lyser alle andre steder i Svullrya unntatt i denna veien ?

    Publisert anonymt 10:09, torsdag 2 februar 2023

  • Hei Ja, det virker som at det er en jord feil på denne kursen

    Publisert anonymt 11:06, torsdag 2 februar 2023

  • Ok. Så da er ikke problemet løst enda og lysene tilbake nå i kveld ?

    Publisert anonymt 14:52, torsdag 2 februar 2023

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?