Tilbake til alle rapporter

Glatt fortau

Rapportert av mobile i kategorien Fortau/gangstier anonymt 21:06, lørdag 11 februar 2023

Sendt til Re og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Svært glatt ned fra circkle K

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?