Tilbake til alle rapporter

Høy fart

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Stine Todal 10:28, tor. 27 oktober 2011

Sendt til Aure og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Her er det 60 sone, men de fleste biler holder en høyere hastighet forbi gamle Tustna Kommunehus, Vi bor rett ved veien og har en sønn på 1,5 år, er det mulighet for Barn leker skilt, så bilførere er oppmerksom på at vi ofte går langs veien, så vi slipper hoppe i grøfta hver gang noen kommer.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 12:24, tor. 24 november 2011

  • Still open, via questionnaire, 21:39, man. 2 januar 2012

  • Vi flyttet

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Stine Wulff Todal 12:12, tor. 3 november 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?