Tilbake til alle rapporter

Ikke lys i gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 19:07, fre. 30 desember 2011

Sendt til Kvinesdal og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Mangler lys i gatelys ved Vangen 1

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 14:39, man. 30 januar 2012

  • Still open, via questionnaire, 21:19, tir. 28 februar 2012

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 20:26, ons. 28 mars 2012

  • Det tok veldig lang tid før problemet ble løst.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 20:26, ons. 28 mars 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?