Tilbake til alle rapporter

Mørkt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Iris Jakobsen 16:05, fre. 30 desember 2011 ; (det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Målselv og Statens vegvesen region nord 5 minutter senere

Det er gått et veglys i Eineveien på Høgegga, Storslett.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?