Ekstremt hullete vei!

Rapportert i kategorien Hull i vei av Hslaattelid@gmail.com 10:34, lørdag 18 mars 2017

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Ekstremt hullete vei. Skaper ødeleggelser på kjøretøy, samt risiko for flere hundre skolebarn som passerer her daglig(byåsen barneskole og Ugla ungdomskole) når trafikken kjører sikksakk for å unngå de verste hullene. Dette er et kontinuerlig problem vinterstid, og med store støvproblemer i sommerhalvåret. Vegen skrapes jevnlig, senest tirsdag 14. mars, men idag 4 dager etter er veien verre en noen gang. Asfalteringen og utbedringen ved starten av vegmesterstien som ble gjort i 2011 MÅ fullføres!! NÅ!!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:14, mandag 17 april 2017

  • Ingen god erfaring da ingenting skjer for å rette problemet, og ikke kommer det til å skje

    Sendt inn av Hslaattelid@gmail.com 13:14, mandag 17 april 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter