Tilbake til alle rapporter

Tett kommlokk

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 17:49, onsdag 19 april 2017

Sendt til Mandal og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Tett sluk/lokk. Sand og løv tetter Over tid. 1 år

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Takk for meldingen. Vi har sendt sakene videre til Mandal Bydrift for utbedring. MVH Randi Haga Ask, Tjenestetorvet

    Sendt inn av randi.haga.ask@mandal.kommune.no 14:55, torsdag 20 april 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:53, onsdag 17 mai 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:39, torsdag 15 juni 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:46, torsdag 13 juli 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:08, lørdag 12 august 2017

  • Regnvannet renner rett forbi kumlokket og ned i skråning til nærmeste hus.

    Publisert anonymt 11:08, lørdag 12 august 2017

  • Tusen takk for tilbakemelding. Mandal Bydrift skal fikse kummen i løpet av dagen. MVH Randi Haga Ask, Tjenestetorvet

    Sendt inn av randi.haga.ask@mandal.kommune.no 09:06, tirsdag 15 august 2017

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 13:44, lørdag 9 september 2017, markert som fikset

  • Dette ble utbedret 14. september

    MVH Randi Haga Ask, Tjenestetorvet

    Sendt inn av randi.haga.ask@mandal.kommune.no 15:50 idag

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter