Tilbake til alle rapporter

Oversvømmelse på fløenstien like ved regnhytte

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Shale Rosen 09:25, onsdag 9 august 2017

Sendt til Bergen og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Oversvømmelse har vært et problem lenge, helt siden ny drenering under ny BaneNor arbeid for 2 år siden men har blitt stadig verre. Dammen er flere cm dyp over hele bredden av stien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:20, onsdag 6 september 2017

  • Oppsamling/oversvømming ved Fløenstien (gangveg) i nærleiken ved Regnhytte. Regn-sølevatnet bør snarast råd drenerast vekk. Så sparar ein mykje trakk i vegkanten, planta tre og trakk i graset. Graset vert ikkje grøn om ein utsett dette problemet.

    Sendt inn av Sigbjørn Løland Torpe 16:37, fredag 15 september 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter