Tilbake til alle rapporter

Mangler buss stopp skilte

Rapportert i kategorien Buss- og togstopp anonymt 13:40, onsdag 11 oktober 2017

Sendt til Fjell 4 minutter senere

Kolltveitskiftet busstoppet retning fra kolltveit til straume/byen mangler skilting. Får forskjellige beskjed fra bussjåfør om hvor busstoppet egentlig er.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:11, onsdag 8 november 2017

  • Har ikke fått le tilbakemelding. Bussjåfør sier busstoppet var der tidligere men det er fjernet nå. Ber meg vente på Døsjeskift busstopp eller kolltveit skule stoppet. Er interessert å finne ut om det kommet ny busstopp nærmere Skoralia.

    Publisert anonymt 23:11, onsdag 8 november 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter