Tilbake til alle rapporter

Vanndam dekker hele gangveien i bredden

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Per Inge Larsen 13:26, søndag 12 november 2017

Sendt til Bergen og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Se bilde. Når bilde ble tatt, holdt veiene på å tørke opp. Disse vanndammene er store ved nedbør og dekker hele gangveien når det har regnet en stund. Når vinterkarusellen pågår (trimløp), vil det være løperne både på tur & retur, og de som er på retur må løpe til høyre på gangveien. Kan dette la seg drenere ?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:00, søndag

  • Arbeid pågår. Tror det blir løst.

    Sendt inn av Per Inge Larsen 23:00, søndag

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter