Tilbake til alle rapporter

Gatelys rett ovenfor nr 36 er slukket. Av og til lyser det, derfor kan det hende det ikke er pæra men en kobling.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 17:07, tirsdag 14 november 2017

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Beskrevet ovenfor. Et gatelys fungerer ikke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei!

    Pære er skiftet

    Mvh Hamar kommune

    Publisert anonymt 08:45, mandag 4 desember 2017, markert som fikset

  • Jeg har nå brukt fiks gata mi flere ganger. Hver gang har jeg opplevde rask respons og gode løsninger. Takk!

    Publisert anonymt 18:57, torsdag

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter