Tilbake til alle rapporter

Overgangsfelt er ikke (re)markert etter asfaltering

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 20:03, mandag 4 desember 2017

Sendt til Askøy og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Deler av skarholmsvegen har blitt asfaltert, men overgangsfeltet for gående har ikke blitt markert på nytt. Det er en god del uker siden asfalteringen skjedde, det er mange skolebarn som krysser den veien hver dag.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Sender meldingen til Teknisk avdeling.

    Posted by Askøy at 10:13, tirsdag 5 desember 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter