Tilbake til alle rapporter

Vann renner forbi avløpsrister

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister anonymt 11:29, onsdag 6 desember 2017

Sendt til Farsund mindre enn et minutt senere

Det kommer inn vann på veien Mindeåsen. Avløpsristene er plassert sånn at mye av vannet renner forbi disse. Dette fører til at veien blir svært glatt. Spesielt er dette et problem når våte perioder blir etterfulgt av kalde perioder. Veien blir dekket av et lag med stålis.

Siden vegen er relativt bratt og den benyttes av både myke og harde trafikanter er risikoen stor for at fatale uhell kan skje.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter