Tilbake til alle rapporter

Manglende snøfjerning på brua fører til problemer for fotgjengere. I lengre tid har det vært som å gå i løs sand. Fint om noen kan fikse det.

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 09:21, lørdag 10 mars 2018

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt 3 minutter senere

Brua har i lengre tid hatt et dekke av "potetmelsnø" (pga salt?), og det er svært tungt å gå i for de som er dårlig til beins eller har barnevogn.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter