Tilbake til alle rapporter

Dyp kant på fartsdump

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 19:43, mandag

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Kanten på fartsdumpen er såpass nedsunken på den ene siden at skjørt på bilen tar nedi asfalten om man treffer den feil. Det er samtidig parkert biler på den siden som er i best forfatning slik at man tvinges til å kjøre over den verste.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter