Tilbake til alle rapporter

Kantslått ikke gjort, kun stykkevis og halvveis.

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Stine Eidslott Svinø 10:12, torsdag 12 juli 2018

Sendt til Luster og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Fylkesvei 55 fra Neshøgdi til Gaupne. Kantslåtten var tilstede en dag, men klipte ikke ferdig. Slik var det i fjor også. Sikten er også dårlig pga det høye graset. Hvorfor blir det ikke gjort skikkelig på denne strekningen?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter