Tilbake til alle rapporter

Stort søkk i gata mellom nr 19 og 20. Farlig for fotgjengere/syklister

Rapportert i kategorien Hull i vei av Svein Hovik 11:43, fredag 10 august 2018

Sendt til Ringerike og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

MELDT TIDLIGERE UTEN NOEN FORM FOR RESPONS. Dypt søkk i asfalten. Dette fylles med vann og is, og er svært vanskelig å passere til fots og ekstremt farlig på sykkel, har observert flere nestenulykker.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:10, fredag 7 september 2018

  • Fikk svar at det skulle ses på kort etter at saken ble registrert for 2. gang, men ikke noe etter det.

    Sendt inn av Svein Hovik 13:10, fredag 7 september 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:50, fredag 5 oktober 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter