Tilbake til alle rapporter

Etablert leirplass med hestehenger, tilhenger, søppe, skrot, bålbrenning, sykler, bilhjul osv.

Rapportert i kategorien Dumpet skrot av Geir Karlsen 10:36, lørdag 13 april 2019

Sendt til Halden 4 minutter senere

Desverre har noen tatt seg tilrette. Store mengder skrot og søppel. Har også blitt brent søppel her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ikke lenge etterpå var det folk på stedet og ryddet opp. Jeg vil anta en eller to dager. Halden kommune har gjort så godt de kan. På sikt bør det gjøres noe med folk som ikke ønsker å leve under ordnede forhold

    Sendt inn av Geir Karlsen 16:47, lørdag 11 mai 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter