Tilbake til alle rapporter

Flere hull, oppsmuldret asfalt, veldig ujevnt og oppbygget på midten

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 14:07, onsdag 10 juli 2019

Sendt til Kongsvinger og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Veien har vært dårlig i over et år, veien ligger forbi rødekors leiligheter hvor flere eldre bor, så er vanskelig både for besøkende og hjemmesykepleien å kjøre på denne veien. Spurt rødekors om å få fikset veien, men dem hadde ikke noe med veien å gjøre. Så da prøver vi her. Er mye værre en på bildene, å hele veien er dårlig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter