Tilbake til alle rapporter

Bom i gangstien er skeiv og står åpen hele tiden.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Hugo Asphaug 22:03, mandag 12 august 2019

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Bom i gangstien er skeiv og står åpen hele tiden. Stadig mere biltrafikk på gangvegen ned til Seierstedsveg. Må rettes opp etter graving av fjernvarme. Er rettet opp 2 ganger men er fortsatt like skakk. Maskinanlegg må gjøre en bedre jobb.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ble rettet i slutten av august. Bra.

    Sendt inn av Hugo Asphaug 22:58, mandag 9 september 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter