Tilbake til alle rapporter

Gatelys slukket

Rapportert i kategorien Gatelys av Alf Einar Jerstad 21:24, man. 30 januar 2012

Sendt til Kvinesdal og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Det er tre lamper som er slukket i gatelyset langs veien rundt treningsbanen (fra skolen mot Coop Marked)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 15:51, tir. 28 februar 2012

  • På min tur igår kveld (27/2) var lampene fortsatt svarte.

    Sendt inn av Alf Einar Jerstad 15:51, tir. 28 februar 2012

  • Still open, via questionnaire, 08:11, ons. 28 mars 2012

  • Still open, via questionnaire, 18:13, tor. 26 april 2012

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 22:38, søn. 27 mai 2012

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Alf Einar Jerstad 22:38, søn. 27 mai 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?