Tilbake til alle rapporter

Dype spor

Rapportert anonymt 12:13, ons. 25 april 2012

Sendt til Alstahaug og Nordland 2 minutter senere

Veldig dype spor i veibanen fra rundkjøringen ved kiwi og nordover forbi Shell. Har vært slik i over 2 år uten at noe er blitt gjort.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?