Tilbake til alle rapporter

Bilvrak, Blåfjellvann øst ved snuplass

Rapportert av FiksGataMi4Android i kategorien Forlatte kjøretøy anonymt 18:40, søn. 5 mai 2013

Sendt til Skånland 5 minutter senere

Bilvrak som er fylt med annet søppel. Står utenfor hus, like ved snuplass i enden av veien på østsiden av Blåfjellvann.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 09:01, man. 3 juni 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?