Tilbake til alle rapporter

Blåfjellvann øst ved porten

Rapportert av FiksGataMi4Android i kategorien Forsøpling anonymt 15:24, fre. 10 mai 2013

Sendt til Skånland 1 minutt senere

Jernskrap i en gammel hustuft

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 19:41, fre. 7 juni 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?