Tilbake til alle rapporter

Mørke gater på Randem

Rapportert i kategorien Gatelys av Ellen Margrete Ceeberg 21:10, søn. 1 desember 2013

Sendt til Statens vegvesen region øst og Vestby 4 minutter senere

Har i en lengre periode vært mørkt i samtlige gater i feltet på Randem, helt fra Vestbyveien og innover.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 21:39, søn. 29 desember 2013

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Ellen Margrete Ceeberg 21:39, søn. 29 desember 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?