Tilbake til alle rapporter

Ikke brøytet gangvei

Rapportert av FiksGataMi4Android i kategorien Fortau/gangstier anonymt 06:14, man. 9 desember 2013

Sendt til Melhus og Statens vegvesen region midt mindre enn et minutt senere

Gangvei er ikke brøytet på lenge

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 07:25, man. 6 januar 2014

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 07:25, man. 6 januar 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?