Tilbake til alle rapporter

Manglar lys i gatelyktene

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 12:25, man. 9 desember 2013

Sendt til Naustdal og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Det er mørkt i fleire av gatelysa mellom Coopen og Skulen (NBU). Spesielt ved parkerings plasen ved skulen, der dei 3 nærmaste lysa ikkje lyser. i tillegg er det ikkje lys i ein del av gate lysa tl skulen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?