Tilbake til alle rapporter

Defekt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Joakim Kvammen 00:05, lør. 21 februar 2015

Sendt til Førde og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Har vore svart dei siste dagane..

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Fiksa.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 18:36, tir. 12 januar 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 18:36, tir. 12 januar 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?