Tilbake til alle rapporter

Betongkant

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 22:12, man. 15 juni 2015

Sendt til Balestrand og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Betongkant på gamal ferist, må bremse ned for ikkje å øydelegge hjulstilling og felg. Manglar skilt og vanskeleg å sjå for ukjende sjåførar. På Målsnes i Balestrand. Har vore sånn i nokre år no.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 22:24, man. 13 juli 2015

  • Still open, via questionnaire, 10:34, tir. 11 august 2015

  • Still open, via questionnaire, 15:19, tir. 8 september 2015

  • Still open, via questionnaire, 08:37, man. 12 oktober 2015

  • .

    Publisert anonymt 00:07, tor. 5 november 2015

  • Still open, via questionnaire, 15:18, man. 9 november 2015

  • Retning aust mot Balestrand.

    Publisert anonymt 15:18, man. 9 november 2015

  • Still open, via questionnaire, 15:24, man. 7 desember 2015

  • Still open, via questionnaire, 15:54, man. 4 januar 2016

  • Still open, via questionnaire, 16:33, man. 1 februar 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?